Jaką wodę macie w kranie?

muminek
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 23, 2018 9:55 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: muminek » pt lut 23, 2018 10:01 am

A co myślicie o składzie wody piwniczanka (http://piwniczanka.pl/sklad-wody)? W domu mam wodę o bardzo słabej jakości i zastanawiam się właśnie nad zamawianiem raz w tygodniu jakiejś większej ilości wody. Jakie wody mineralne możecie polecić?

justyna
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 23, 2018 12:01 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: justyna » pt lut 23, 2018 12:02 pm

kup sobie porządny filtr do wody

tusia98
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 07, 2018 10:43 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: tusia98 » śr mar 07, 2018 10:51 am

pośnik pisze:Jak Wasza woda w kranie? pijecie kranówkę czy kupujecie butelkowaną? u mnie do tej pory piliśmy z kranu ale syn zaczyna narzekać, że mu nie smakuje...chyba rzeczywiście straciła na jakości. No i musimy kupować butelki tylko nie ma chętnego do noszenia i od razu śmieci zrobiło się dużo więcej... :roll:

Z tą jakością jest problem niestety dobrze że niema problemu z butelkowaną wodą.

wolny
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 12, 2018 3:39 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: wolny » wt sie 14, 2018 3:30 pm

ekstra_Angelika pisze:Twardą;/ Niestety działa bardzo negatywnie na moją skórę. Wysusza i sprawia, że włosy wyglądają bardzo źle. Nie próbowałam jej pić, mam jakieś dziwne opory. Chociaż podobno w niektórych rejonach woda w kranie jest tak dobrej jakości, że można ją swobodnie pić.
U nas niestety to samo. Niby woda ze studni, ale czajnik trzeba odkamieniać raz w tygodniu. DO tego mojej żonie zaczęły strasznie włosy wypadać. Zbierała je garściami! Dlatego zdecydowała się pojechać na mezoterapię skóry głowy do Warszawy. Dzięki serii zabiegów ma teraz piękne, lśniące włosy jak dawniej. Na: https://www.loveskinclinic.pl/mezoterapia-iglowa/ możesz sobie poczytać więcej na temat mezoterapii skóry głowy w Warszawie

Giraffex
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 15, 2018 11:50 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: Giraffex » śr sie 15, 2018 12:09 pm

Mieszkam na Dworcowej i czuć w wodzie starą rurę.

malwina
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 07, 2016 1:48 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: malwina » czw paź 25, 2018 3:31 pm

Ja teraz mieszkam w Warszawie, w starym budynku ale niedawno wymieniali rury i woda jest teraz naprawdę dobra, podobno można ją pić prosto z kranu bez przegotowania toteż piję

Nastazja
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 20, 2015 12:11 pm
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: Nastazja » śr mar 06, 2019 8:23 am

Nie najgorszą, choć przed wypiciem wolimy ją przefiltrować. Używamy dzbanka. ;)

zwinka055
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 12, 2020 3:41 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: zwinka055 » ndz sty 12, 2020 3:46 pm

mam bardzo twardą wodę, ale piję tzw. kranówkę :) kiedyś piłam dużo butelkowanej, ale faktycznie, ilość plastiku w domu jest wtedy powalająca :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości