Jaką wodę macie w kranie?

pośnik
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 29, 2017 4:24 pm
Kontakt:

Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: pośnik » czw cze 29, 2017 4:40 pm

Jak Wasza woda w kranie? pijecie kranówkę czy kupujecie butelkowaną? u mnie do tej pory piliśmy z kranu ale syn zaczyna narzekać, że mu nie smakuje...chyba rzeczywiście straciła na jakości. No i musimy kupować butelki tylko nie ma chętnego do noszenia i od razu śmieci zrobiło się dużo więcej... :roll:

turysttka
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 05, 2017 3:55 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: turysttka » śr lip 05, 2017 3:58 am

No to zamawiajcie do domu! https://www.darnatury.pl/ekspresowe-zamawianie-wody my tak robimy od dawna. U nas nigdy się nie piło kranówki, sama nie wiem jak z jej jakością, mnie nie przekonuje droga jaką musi pokonać i osady na czajniku czy na garnkach :roll: Od zawsze pijemy "sklepową", wcześniej nieszczęsne butelki, teraz z kochanego dystrybutora. Bardzo ułatwił nam życie :)

Poygy56
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 08, 2017 4:23 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: Poygy56 » sob lip 08, 2017 4:27 pm

Ja piję butelkową wodę, kupuję zawsze w biedronce i nie narzekam

karol
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 27, 2017 12:23 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: karol » czw sie 17, 2017 9:40 am

Całe życie z rodzina pijemy wode butelkowaną i jakos dajemy rade wyrzucac butelki do smieci xD To nie jest tak trudne, ale moze dobra opcja byloby kupienie takiego automatu z woda na baniaki 10 litrowe?

misiek
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 6:57 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: misiek » czw wrz 07, 2017 7:08 am

Ja kupiłem sobie dzbanek filtrujący i mam super wodę do picia :-)

ekstra_Angelika
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 09, 2016 11:15 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: ekstra_Angelika » pt wrz 22, 2017 5:00 pm

Mówi się, że w niektórych miastach woda z kranu jest zdatna do picia. Jednak trzeba pamiętać, że ta woda płynie przez długie kilometry rur, które już nie są w tak dobrym stanie. Mimo wszystko polecam pić albo wodę butelkowaną, albo chociaż filtrowaną.

Radasta
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 24, 2016 6:05 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: Radasta » pt wrz 22, 2017 5:13 pm

Generalnie pijemy butelkowaną wysoko zmineralizowaną, ale jak jej czasami brakuje to kranówa też jest ok.

malwina
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 07, 2016 1:48 pm
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: malwina » pt paź 20, 2017 10:53 am

Mieszkam w Warszawie więc akurat korzystam ze słynnej już warszawskiej kranówki którą chwalą się nawet na międzynarodowym lotnisku

ekstra_Angelika
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 09, 2016 11:15 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: ekstra_Angelika » pt lut 02, 2018 2:03 pm

Twardą;/ Niestety działa bardzo negatywnie na moją skórę. Wysusza i sprawia, że włosy wyglądają bardzo źle. Nie próbowałam jej pić, mam jakieś dziwne opory. Chociaż podobno w niektórych rejonach woda w kranie jest tak dobrej jakości, że można ją swobodnie pić.

parowka
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 19, 2017 8:00 am
Kontakt:

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Post autor: parowka » czw lut 08, 2018 11:29 am

Ja mam miękką, bardzo ciężko po niej spółokać mydło.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości