Dobra pożyczka

szklasz
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 07, 2017 11:26 am
Kontakt:

Re: Dobra pożyczka

Post autor: szklasz » pt kwie 07, 2017 11:30 am

Nie polecam brania pożyczek od kogolowiek na cokolwiek. Albo jakiejkolwiek kwoty na cokolwiek. Banki również potrafią wyłudzać pieniądze. W jaki sposób? Jeśli będziesz jedną ratę zaległą mieć cały czas, to mogą Ci złożyć wymówienie kredytu nawet miesiąc przed całkowitą spłatą i żądać zapłacenia od nowa wszystkiego.

fugazi
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 18, 2017 7:57 pm
Kontakt:

Re: Dobra pożyczka

Post autor: fugazi » pn gru 18, 2017 8:00 pm

Również słyszałem pozytywne informacje na temat tej pożyczki. Warto zaznaczyć że wypada zwracać uwagę na takie rzeczy jak RRSO czyli ogólna suma oprocentowania na danej pożyczce. To wlaśnie dzięki temu poznajemy prawdziwy koszt jaki ponosimy na danym produkcie.

Pozdrawiam,

żaneta
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 19, 2018 4:21 pm
Kontakt:

Re: Dobra pożyczka

Post autor: żaneta » ndz lut 04, 2018 2:35 pm

W firmach pożyczkowych rrso zazwyczaj wynosi kilkaset procent. W banku Raiffeisen biorąc 4 tys pożyczki dany kesz rrso równa się 2,88. Do tego pożyczka ta nie jest oprocentowana.


Isidora
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:38 pm
Kontakt:

Re: Dobra pożyczka

Post autor: Isidora » wt lip 31, 2018 2:44 pm

No dość dziwne jest brać pożyczkę czy kredyt tylko po to, żeby pojechać na wakacje. Dla mnie zawsze takie rzeczy były już ostatnią deską ratunku, a nie zrobienie sobie wakacji za pożyczone pieniądze.. No ale cóż, nie moje życie. Co nie oznacza, że nie korzystałam z takich ofert. Tylko mówię, w ostateczności, kiedy wypłata już się rozeszła na wszystkie rachunki i nie starczała na wyżywienie rodziny. Jak coś to właśnie mogę doradzić Kredyt1000. Nie zadają pytań, pożyczki bez BIK i ogólnie bardzo szybko.

Von_Genia
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 9:32 am
Kontakt:

Re: Dobra pożyczka

Post autor: Von_Genia » ndz lis 04, 2018 6:49 pm

Isidora nie przesadzaj. Co za różnica, czy bierzesz kredyt na kanapę, czy na wakacje. Wszystko zalezy od potrzeb. Na pewno nie brałabym chwilówki, ale kredyt juz spokojnie. I to najlepiej dopasowany w firmie, gdzie doradca przeprowadza analizę moich możliwości finansowych i dostosowuje na tej podstawie kredyt.

DamianRodo
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 20, 2019 5:56 pm
Kontakt:

Re: Dobra pożyczka

Post autor: DamianRodo » śr lis 20, 2019 5:59 pm

Pożyczki... Myślę, że jeśli o to chodzi to zdecydowanie warto poszukać :) W tym temacie nieraz można się wbić na minę. Jeśli chodzi o same kredyty to nie zawsze opłaca się iść w rozwiązania gotówkowe. Moim zdaniem np w przypadku kredytu samochodowego, nie ma to najmniejszego sensu. Warto zerknąć jak prezentuje się przykładowo taki - [link]https://www.renaultfinansowanie.pl[/link] a jak wygląda normalny gotówkowy. Jest różnica a kupujemy ten sam towar.

felek
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 03, 2019 10:28 am
Kontakt:

Re: Dobra pożyczka

Post autor: felek » wt gru 03, 2019 10:34 am

Żadna pożyczka nie jest dobra w każdej znajdzie się jakiś niefajny haczyk, lepiej z tym uważać. Ja zawsze wole poprosić o przelew do polski od wujka mieszkającego w Uk bo w funtach dla niego pożyczka to nie pożyczka wręcz
http://tanieprzelewy.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości