Strona 1 z 1

SUKCES SZKLARSKIEJ PORĘBY – NAGRODY LICZYRZEPY 2008

: śr paź 08, 2008 1:24 pm
autor: admin
Wczoraj w restauracji Barok w Piechowicach odbyła się impreza podsumowująca osiągnięcia karkonoskiej branży turystycznej .W tym roku Szklarskiej Porębie przypadły aż 4 nagrody Liczyrzepy 2008, przyznane w siedmiu kategoriach.

Stowarzyszenie Biegu Piastów statuetkę otrzymało za najskuteczniejszą promocję zagraniczną. Chodzi o przystąpienie Biegu Piastów do Worldloppet.

AuRun okazał się najlepszym produktem turystycznym . Doskonale promował miasto i atrakcje turystyczne. W zabawie wzięły udział setki turystów przebywających latem w Szklarskiej Porębie, którzy zwiedzali najpiękniejsze i najciekawsze zakątki miasta.

Statuetkę Liczyrzepy otrzymał też Henryk Łubkowski twórca i gospodarz Leśnej Huty, w kategorii najefektowniejszej promocji. Ciężka praca i podtrzymywanie szklarskich tradycji dały efekty. Leśna Huta stała się miejscem wizyt setek turystów.

Nagrodę w kategorii najlepszy obiekt hotelarski otrzymał w tym roku Szrenicowy Dwór. Malowniczo położony, oferujący pobyty na bardzo wysokim poziomie.

Za wybitne zasługi w dziedzinie turystyki Ministerstwo Sportu i Turystyki odznaczyło Janinę i Jerzego Sieleckich, Piotra Kaczmarskiego oraz Zygmunta Trylańskiego

Certyfikaty „bezpieczny obiekt” dostał Hotel Bornit, Hotel Las , Szrenicowy Dwór oraz pensjonat CRR Krus.

To kolejny sukces Szklarskiej Poręby, która jest laureatem nagród Liczyrzepy od 2000 roku.

Zdjęcia http://www.e-szklarska.com/foto-imprezy/wydarzenia/23/

Re: SUKCES SZKLARSKIEJ PORĘBY – NAGRODY LICZYRZEPY 2008

: pt lut 06, 2009 2:44 pm
autor: Justa
A co to w Szklarskiej już nie ma miejsca na taka imprezę tylko trzeba to robić w Piechowicach? Wstyd.Rączka rączkę myje....

Re: SUKCES SZKLARSKIEJ PORĘBY – NAGRODY LICZYRZEPY 2008

: ndz mar 07, 2010 8:14 pm
autor: Tomasz.R
Witam
Porozmawiajcie na forum naszego miasta o Szklarskiej porębie.
http://www.naszemiasto.info.pl/forum/vi ... orum_id=47
Pozdrawiam