Willa

wolft12345

Willa

Post autor: wolft12345 » pn lis 30, 2009 2:54 pm

Witam

Proszę o informację i opinie na temat willi ECHO. Chce tam zarezerwować miejsce noclegowe ale nie wiem czy warto. Proszę też o informację czy nartostrada Lolobrygida jest trudna i może być niebezpieczna dla początkującego narciarza?

Z góry dzięki

J.

Re: Will Echo

Post autor: J. » pn lis 30, 2009 6:27 pm

Nie bylam w Echo, ale wiem od innych, ze oni prosza gości o dodanie pozytywnych opinii na swój temat w księdze gości za 10% upust na nastepny pobyt, stad tyle tych opinii, a czy są ich warci, trudno powiedzieć. Lola może być niebezpieczna dla początkującego, proponuję Puchatka. Na www.sudetylift.com.pl można podejrzeć opis i trudnosc tras.

Gość

Re: Will Echo

Post autor: Gość » wt gru 01, 2009 10:22 am

proszę o dalsze opinie na temat willi echo

daniel

Re: Will Echo

Post autor: daniel » śr gru 02, 2009 10:26 am

Byłem w Echo i nikt mi nie proponował abym dokonał wpisu do księgi gości za 10% upustu. Myślę że są to domysły. Jeśli chodzi o warunki to są bardzo przyzowite i godne polecenia,bo wszystko jest po prostu świeże i nowe.

równiez miejscowy

Re: Will Echo

Post autor: równiez miejscowy » śr gru 02, 2009 5:03 pm

Nie ma strony w księdze gości ,żeby nie zachwalano Willi Echo.Ja po takich rekomendacjach nie wybrałabym innej TYLKO ECHO :P
Ach przepraszam jest jeszcze jeden wspaniały i najlepszy pensjonat w Szklarskiej Porebie;))) Renifer oczywiście !

szkl

Re: Will Echo

Post autor: szkl » śr gru 02, 2009 6:20 pm

A ja po tylu opniach bym wnioskowala, ze to po prostu dobry marketing, bo zaden inny pensjonat w Szkl nie moze sie poszczycic tyloma w ogole ocenami, a co dopiero w sensie pozytywnym, dlatego u mnie to wbudza podejrzenia. A Refiner dochrapał sie kilku obsmarowań i to nawet na tym forum.

człowiek

Re: Will Echo

Post autor: człowiek » śr gru 02, 2009 6:53 pm

Przestańcie wymyślać głupoty!Zdecydowanie Renifer jest najleprzym pensjonatem w Szklarskiej! ale jesteście zawistni!

gabi

Re: Will Echo

Post autor: gabi » śr gru 02, 2009 7:40 pm

człowiek pisze:Przestańcie wymyślać głupoty!Zdecydowanie Renifer jest najleprzym pensjonatem w Szklarskiej! ale jesteście zawistni!
akurat znam osobę,która pracowała w Reniferze. Panuje tam straszny brud , ktory kompletnie nie przeszkadza właścicielom.

też miejscowy

Re: Will Echo

Post autor: też miejscowy » śr gru 02, 2009 8:01 pm

szkl pisze:A ja po tylu opniach bym wnioskowala, ze to po prostu dobry marketing, bo zaden inny pensjonat w Szkl nie moze sie poszczycic tyloma w ogole ocenami, a co dopiero w sensie pozytywnym, dlatego u mnie to wbudza podejrzenia. A Refiner dochrapał sie kilku obsmarowań i to nawet na tym forum.
Być może stało się tak dlatego,że goście byli wyjątkowi i wyjątkowo dokuczyli obsłudze pensjonatu i za to być może słusznie zostali postawieni do pionu/tacy goście tez bywają/
Odwetem było wypisanie bardzo niekorzystnej opinii o pensjonacie.Też bywa.Ale proszę się nie martwić już jest świeżutki news o Reniferze.Jutro będzie kolejny-O którym przewspaniałym pensjonacie ? za góra trzy dni się przekonamy ! :lol:

gość

Re: Will Echo

Post autor: gość » śr gru 02, 2009 8:07 pm

człowiek pisze:Przestańcie wymyślać głupoty!Zdecydowanie Renifer jest najleprzym pensjonatem w Szklarskiej! ale jesteście zawistni!
Ależ nikt oprócz zawistnych tego nie neguje.NIE ma lepszego pensjonatu w Szklarskiej :P
Wszystkie inne są be ,pozamykane a właściciele na bezrobotnym :shock: Dlatego tez jesteśmy zawistni Pan by nie był?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości