Strona 1 z 2

Podróżowanie camperem

: czw gru 05, 2013 2:21 pm
autor: Gizmo
Witam,
Chciałbym żeby Was wszystkich nie spotykało tyle nieprzyjemnych sytuacji podczas wynajmowania czy oddawania już campera. Jak zapewne zdajecie sobie sprawę, to jest branie na siebie odpowiedzialności i mimo, że nie zrobi się nic złego z autem to właściciele często znajdują jakieś wady ukryte (o których nie byliśmy poinformowani) i szukając winowajcy wskazują na nas, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi opłatami. Coś takiego miałem dwa razy. W tym roku postanowiłem po raz ostatni sprawdzić już trzecią firmę, czy sytuacja się powtórzy. Oglądałem dokładnie ze znajomymi, zajrzeliśmy dosłownie wszędzie i nic nie znaleźliśmy. Firma sama zadeklarowała, że są uszkodzone drzwiczki i za to nie będziemy rozliczani. Bardzo mile nastawieni ludzie i widać, że znają się na rzeczy i nie szukają dziury w całym jak to robi większość. W mieliśmy wycieczkę taką jak planowaliśmy... 3 lata temu. Z czystym sumieniem podsyłam Wam linka. Więcej informacji o cenach i planowanych podróżach znajdziecie na stronie http://www.rentur.pl/

Re: Podróżowanie camperem

: czw gru 12, 2013 10:30 am
autor: szklany
Raz byłem na wyjeździe camperem i nigdy więcej. Wolę przeciętny nocleg w czystym pensjonacie niż spanie w najbardziej luksusowym camperze. I do tego jedzie się nim tak strasznie dłuuuuggooo do celu.

Re: Podróżowanie camperem

: czw sty 09, 2014 8:34 am
autor: Koloredo
Także nie polecam podróży tym środkiem lokomocji. Dużo lepszym wyjściem jest wynajęcie pokoju.

Re: Podróżowanie camperem

: pn sty 13, 2014 6:05 pm
autor: vivus
I właśnie uważam, że lepiej jest zainwestować we własny camper jeśli chce się cyklicznie co roku z niego korzystać, a wynajmowanie to pewne ryzyko.

Re: Podróżowanie camperem

: wt sty 14, 2014 8:27 pm
autor: bartoszrompala
zależy kto co lubi, ja też nie jestem za camperem wole dostać się jak najszybciej na miejsce i skorzystać z dobrego apartementu :)

Re: Podróżowanie camperem

: sob lut 15, 2014 9:56 am
autor: nina_ky
Też nigdy nie przepadałam za tym sposobem podróżowania

Re: Podróżowanie camperem

: czw lut 20, 2014 12:03 pm
autor: resonali
Myśłę, że podróż camperem to jednak wygoda i komfort. Mieć zawsze przy sobie domek, to dobra sprawa. Jednak raczej wolałbym mieć swój własny, niż wynajmować.

Re: Podróżowanie camperem

: wt lut 25, 2014 8:39 am
autor: nina_ky
To już trzeba lubić pewne niewygody z tym związane :P

Re: Podróżowanie camperem

: śr lut 26, 2014 2:25 pm
autor: barytrea
Podróżowanie camperem ma swój urok, jak również podróżowanie tradycyjne z szukaniem noclegu w miejscu, do którego się dociera :)

Re: Podróżowanie camperem

: czw mar 06, 2014 12:25 pm
autor: szklany
Może i ma urok, ale nie na polskich drogach.