Strona 1 z 1

Wielkanoc w Szklarskiej - prosze o rady, który pensjonat

: czw mar 04, 2010 7:46 am
autor: monika_jk
Witam
Planujemy z mężem i dziećmi spedzić Wielkanoc w Szklarskiej. Szukam pensjonatu, który ma w swojej ofercie Swieta z malowaniem pisanek z zajączkiem , oraz wyżywieniem . Prosze o rady i cenne wskazówki..Dzięki Monika :D

Re: Wielkanoc w Szklarskiej - prosze o rady, który pensjonat

: wt mar 09, 2010 7:05 pm
autor: syf
masz taki wybór, że ach i och! wystarczy poprzeglądać oferty! nikt nie zaproponuje swojej oferty na forum bo konkurencja zaraz zgnębi oferenta.

Re: Wielkanoc w Szklarskiej - prosze o rady, który pensjonat

: wt mar 09, 2010 10:24 pm
autor: wynajmujący apartamenty
syf pisze:masz taki wybór, że ach i och! wystarczy poprzeglądać oferty! nikt nie zaproponuje swojej oferty na forum bo konkurencja zaraz zgnębi oferenta.
Piękna odpowiedź! I dlatego właśnie nie rozumiem sensu istnienia tego forum. W nagłówku napisano, że to FORUM TURYSTYCZNE a nie można poprosić o konkretne propozycje, sugestie w tym zakresie? Coś tu chyba jest nie tak.

I to ma być ta cenna wskazówka jakiej się na forum oczekuje - "przejrzyj sobie oferty"...? Macie ludzi za debili czy co? Chyba każdy wie, że oferty są i można je sobie przeglądać do woli a jak gość pyta na forum to widocznie ma powód.

monika_jk i wszyscy inni goście - olejcie to forum, tutaj niczego się nie dowiecie, tu można tylko usłyszeć jak jakiś ktoś zapewnia jak to gestorzy kochają turystów, albo dla odmiany jakiś inny ktoś wyzywa tychże od bydła, albo obrzuca błotem innego ktosia. I nawet nie wiadomo kto to pisze, bo nikt się nie rejestruje, nikt nie podpisuje, wszyscy występują anonimowo. ANONIMOWI GESTORZY!!! hahaha, dobre! Takim GESTOREM to ja też mogę być i piszę to jako poważny gestor wynajmujący apartamenty. Chlew jak rzadko gdzie.

Heh, ale się wkurzyłem. :lol:

Uwaga praktyczna: Rejestrować się trzeba. Zarejestrowany ma do dyspozycji (chyba) tzw. Prywatne Wiadomości, dzięki czemu możliwy jest kontakt między zainteresowanymi z pominięciem forum. Przede wszystkim gestorzy powinni być zarejestrowani, ale skoro oni się nie rejestrują to i gość nie widzi takiej potrzeby. Kwadratura koła. ;-)

Re: Wielkanoc w Szklarskiej - prosze o rady, który pensjonat

: śr mar 10, 2010 3:23 pm
autor: hahaha.............
No to Panie poważny gestorze....bez nazwy apartamentów, niech Pan da przykład jako pierwszy.
pierdoły Pan tu piszesz !
i gdzie ta powaga i odwaga :lol:

Re: Wielkanoc w Szklarskiej - prosze o rady, który pensjonat

: wt lut 15, 2011 1:55 pm
autor: Sudety
Polecam sprawdzić ofertę ośrodka wypoczynkowego Sudety przystępna cena oraz standard dopasowany do Państwa potrzeb.

Re: Wielkanoc w Szklarskiej - prosze o rady, który pensjonat

: wt lut 15, 2011 2:00 pm
autor: Sudety
Przepraszam że post pod postem jednak brak edycji wymusza taką konstrukcję...

Oferta wielkanocna w Sudetach :

Termin 22.04-26.04
CENA 400 zł*
22.04.2011r (piątek) Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie Obiadokolacja
23.04.2011r (sobota) Śniadanie Wspólne przygotowywanie koszyczków i malowanie jaj Wycieczka autokarowa do Skalnego Miasta Obiadokolacja
24.04.2011 r. ( niedziela) Wspólne śniadanie wielkanocne Przygoda z zającem wielkanocnym Obiad + słodki bufet Kolacja + słodki bufet Wieczór bingo z nagrodami 25.04.2011r.(poniedziałek) Śniadanie Obiad Kolacja Ognisko z pieczeniem kiełbasek 26.04.2011 Śniadanie Wyjazd

Do dyspozycji Gości sauna, siłownia, ping-pong i bilard
*plus opłata klimatyczna 1,95zł za dzień

Jeżeli zainteresowałem zapraszam do kontaktu m.przenicki@baltic-ts.pl

Re: Wielkanoc w Szklarskiej - prosze o rady, który pensjonat

: czw lis 17, 2011 2:40 pm
autor: lawenda
Dwa lata temu z mężęm i dziećmi spędzaliśmy święta Wielkanocne w Szklarskiej. Mieszkaliśmy o Olimpie. Nie wiem czy można było malować pisanki, ale jedzenie było wyśmienite i było go tak dużo, że nie sposób było wszystkiego spróbować.Bardzo miło wspominam pobyt.