Karczma Karkonoska-jedzenie

Rafał
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 29, 2012 6:38 pm
Kontakt:

Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: Rafał » ndz lip 29, 2012 6:47 pm

Witam jestem Rafał turysta z Warszawy w ostatnich latach czesto przyjezdzalem do Szklarskiej Poreby na wczasy czy to w sezonie letnim czy w zimowym. W czasie pobytow mialem zwyczaj jadac w karczmie karkonoskiej, gdyż smakowalo mi tamtejsze jedzenie. Jednak przy ostatnim pobycie z ktorego wrocilem wczoraj wieczorem zauważylem , iż jedzenie w tej restauracji uległo znacznemu pogorszeniu i niestety musialem zmienic miejsce stolowania sie. Niestety pomimo starych przyzwyczajen teraz jestem zmuszony odradzic wszystkim turystą posilkow w tamtejszej restauracji.

grzegorz.k56
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 28, 2012 2:46 pm
Kontakt:

Re: Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: grzegorz.k56 » wt lip 31, 2012 10:01 am

W 100% potwierdzam negatywną opinię o Karczmie Karkonowskiej. Jeszcze 2-3 lata temu było tam dobre jedzenie.Teraz przeszli na gotowe wyroby odgrzewane w mikrofali.Stwierdzam to po bytności w tej Karczmie w styczniu i maju tego roku.Muszę dodać,że nie jestem wybredny co do jedzenia,ale ta Karczma zasługuje na dużą zmianę.Polecam natomiast Restaurację NIEBO W GĘBIE na 1 Maja. Dają bardzo dużo i smacznie.

emtec
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 14, 2012 8:42 am
Kontakt:

Re: Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: emtec » wt sie 14, 2012 8:47 am

To co piszecie to prawda, kiedyś jedzonko było duże lepsze, a teraz to jakaś kicha. Nie wiem od czego to zależy i dlaczego nie starają się tak jak kiedyś o pomyślny odbiór przez klienta. Zawiodłem się trochę, bo uwielbiam przebywać w Szklarskiej, a idealnym dopełnieniem jest wspaniały miejscowy posiłek, niestety takowego już nie ma w karczmie karkonoskiej. Zobaczcie na te potrawy http://www.szpilkuj.pl/kategoria/2/jedzenie-i-napoje

PensjonatRenifer

Re: Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: PensjonatRenifer » pt sty 18, 2013 9:59 am

Tutaj opinie na pewno będą podzielone,ponieważ dla jednych jedzenie jest smaczne,dla innych nie- to moim zdaniem nic innego jak tylko kwestia indywidualnego gustu oraz specyfika danej kuchni. Ja złego słowa nie moge o nich powiedzieć.

Zuzuza
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 17, 2013 5:59 pm
Kontakt:

Re: Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: Zuzuza » pt sty 18, 2013 11:38 am

opinie zawsze są podzielone,ale co do jednego trzeba przyznać,że z mikrofali mogę jeść w domu,a w takim miejscu choćby z szacunku do klienta powinno się podawać jedzenie świeże i robione na miejscu.

tasior
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 08, 2015 11:00 am
Kontakt:

Re: Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: tasior » wt wrz 08, 2015 11:16 am

Witam nic się nie zmieniło jedzenie jest okropne i stare a szkoda bo miejsce i klimat fajny nawet obsługa sympatyczna tylko kłamią
NIE POLECAM

ekstra_Angelika
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 09, 2016 11:15 am
Kontakt:

Re: Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: ekstra_Angelika » pt wrz 22, 2017 4:58 pm

Zgadzam się, jedzenie nie jest tam najlepsze. Na szczęście klimat i okolica wynagradzają wszystko. Byłam w tej karczmie kilka razy, jednak ostatnio zaskoczyli mnie, podając na degustacji kilka rodzajów pomidorów, których wcześniej nie jadłam (w ogóle nie wiedziałam, że rodzajów pomidorów jest aż tyle, tutaj się doinformowałam http://www.kobiety.pl/zdrowie/14-niezwy ... -pomidorow ). Także tym zaplusowali u mnie.

Paulos9823
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 09, 2017 6:27 pm
Kontakt:

Re: Karczma Karkonoska-jedzenie

Post autor: Paulos9823 » śr paź 11, 2017 8:44 am

Nie wiem co się stało, ale jedzenie zmieniło się na okropne, też nie polecam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości