Szukam noclegu na sylwester w gorach

wyder92
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 21, 2012 12:20 pm
Kontakt:

Szukam noclegu na sylwester w gorach

Post autor: wyder92 » śr lis 21, 2012 12:24 pm

Mam pytanie, czy ktoś z was nie ma może namiarów, na jakis domek w gorach ktory mozna wynajac na sylwester na ok 15 osob? Zalezy mi na tym by było to na 2 doby, gdyz na wiecjej czasowo nie moge sobie pozwolic, jak i reszta moich znajomych, niestety wiekszość ośrodków wynajmuje na minimum 4 doby. :D

Gita29
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 4:13 pm
Kontakt:

Re: Szukam noclegu na sylwester w gorach

Post autor: Gita29 » ndz lis 25, 2012 4:24 pm

Ja jednak preferuję i polecam korzystanie z serwisów z ofertami takich wypoczynków. Wiele to rzeczywiście fikcja, która służy raczej do tego, aby właściciel zbierał pieniądze za przetrzymywanie ofert różnych kwater, apartamentów, czy pensjonatów nad morzem, czy w górach. Są natomiast i takie, którym współpraca z oferującymi różne rodzaje noclegów, wypoczynków układa się trochę lepiej. Ostatnio pozytywnie zaskoczył mnie serwis http://www.e-wczasy.pl. Konkretne oferty, często zniżki przy powoływaniu się na portal, przejrzystość. Na pierwszej stronie aktualnie są oferty sylwestrowo-świateczne zarówno w górach, jak i nad morzem. Warto zajrzeć, polecam!!!

Agatka89
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 09, 2016 12:01 pm
Kontakt:

Re: Szukam noclegu na sylwester w gorach

Post autor: Agatka89 » czw cze 09, 2016 12:04 pm

Bardzo fajnym ośrodkiem, który oferuje domki do wynajęcia na sylwester, ale nie tylko jest ośrodek o nazwie " Wczasy pod Gruszą". Domki są bardzo ładne, zadbane a w środku czyste i przytulne. Gospodarze są mili, domki są " bogato" wyposażone. Okolica jest bardzo spokojna, na terenie ośrodka znajduje się altana z grillem, sauna, jacuzzi i boiska do gry. Parę razy byłem w tym ośrodku na krótki wypoczynek i jestem zadowolony. Możesz sprawdzić ich ofertę: http://www.domkiwbeskidach.pl/domek-w-gorach.html

eDom
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 05, 2016 4:21 am
Kontakt:

Re: Szukam noclegu na sylwester w gorach

Post autor: eDom » czw lis 17, 2016 11:33 am

Jeśli chodzi o Sylwester to zostało niewiele czasu i warto już teraz zarezerwować odpowiednie noclegi

monika12
Posty: 11
Rejestracja: czw lis 24, 2016 9:03 am
Kontakt:

Re: Szukam noclegu na sylwester w gorach

Post autor: monika12 » czw lis 24, 2016 9:11 am

ja na sylwestra polecam bieszczady :)
jest mnóstwo domków do wynajęcia i ceny są przystępne. Nawet w połowie grudnia można znaleźć jeszcze coś ciekawego i w dobrym standardzie. polecam okolice miejscowości Myczkowce

ekstra_Angelika
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 09, 2016 11:15 am
Kontakt:

Re: Szukam noclegu na sylwester w gorach

Post autor: ekstra_Angelika » pt wrz 22, 2017 4:54 pm

Noclegu na sylwestra, zwłaszcza w górach, trzeba szukać dość wcześnie. Ja któryś rok z rzędu budzę się za późno i już brak wolnych łóżek w interesujących mnie miejscach... Z tego co pytałam, ostatnie miejscówki rozchodzą się z początkiem lipca. Szok, że człowiek ledwo letnie wakacje rozpocznie, a już musi myśleć o zimowym urlopie ;)

parowka
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 19, 2017 8:00 am
Kontakt:

Re: Szukam noclegu na sylwester w gorach

Post autor: parowka » czw paź 19, 2017 8:08 am

Dokładnie tak jest. Ja ostatnio jak byłam na wakacjach to do razu rezerwowałam pokój na Sylwestra :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości