Bardzo ważne!

X-droop

Bardzo ważne!

Post autor: X-droop » sob gru 26, 2009 11:17 am

Witam!

W raz z moją dziewczyną zamierzam w tym roku przyjechać do Szklarskiej Poręby na sylwestra. Zauroczył nas klimat waszego miasta oraz to, że można pojeździć na snowboardzie. Mam pytanie..

Jaka w tym roku jest u was pogoda? Czy na stoku jest śnieg??
To bardzo ważne, ponieważ nie chcemy tracić 2000 zł za sylwestra bez śniegu :(

Pozdrawiam!

zza_sciany

Re: Bardzo ważne!

Post autor: zza_sciany » sob gru 26, 2009 2:32 pm

Hej,

To ja się podepnę pod temat kolegi. Również niedługo mamy zamiar odwiedzić szklarską porębę, chcielibyśmy trochę pozwiedzać i w planach mamy między innymi Wodospad Kamieńczyka. Jak aktualnie wygląda sprawa wodospadu? Czy zejście do wodospadu jest zamknięte? Czy wodospad zamarzł i i wszystko jest pozamykane?

Wesołych świąt!

bariwo73
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 27, 2009 12:44 pm
Kontakt:

Re: Bardzo ważne!

Post autor: bariwo73 » ndz gru 27, 2009 12:52 pm

Przecież w Szklarskiej nie ma już śniegu !!!

Dzisiaj w nocy wróciliśmy ze Szklarskiej, bo nuuuuuudy... Miasto UMIERA. O 23 pozamykane WSZYSTKO, nigdzie nie można usiąść, zjeść czegoś dobrego, napić się piwa o północy, bo szanowni szklarscy restauratorzy mają Gości w pupie :)

Byliśmy 4 raz w Szklarskiej na przestrzeni ostatnich 10 lat i był to nasz OSTATNI przyjazd. Miasto umiera zamiast się rozwijać :(

kasia

Re: Bardzo ważne!

Post autor: kasia » pn lut 22, 2010 10:29 am

a ja polecam DW Polon bylam u nich na sylwestra nowi wlasciciele wspaniala obsluga niesamowity kontakt z klientem pokoje czysciutkie cieplo i stasunkowo nie drogo jedzenie przepyszne bezposredni kontakt z kucharzem cos niesamowitego godziny posilkow ustalamy sami a sam Sylwester karaoka wspolny stol i atmosfera naprawde polecam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości