Jaką wodę macie w kranie?

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Postprzez muminek » Pią Lut 23, 2018 10:01 am

A co myślicie o składzie wody piwniczanka (http://piwniczanka.pl/sklad-wody)? W domu mam wodę o bardzo słabej jakości i zastanawiam się właśnie nad zamawianiem raz w tygodniu jakiejś większej ilości wody. Jakie wody mineralne możecie polecić?
muminek

Postprzez justyna » Pią Lut 23, 2018 12:02 pm

kup sobie porządny filtr do wody
justyna

Postprzez tusia98 » Śro Mar 07, 2018 10:51 am

pośnik napisał(a):Jak Wasza woda w kranie? pijecie kranówkę czy kupujecie butelkowaną? u mnie do tej pory piliśmy z kranu ale syn zaczyna narzekać, że mu nie smakuje...chyba rzeczywiście straciła na jakości. No i musimy kupować butelki tylko nie ma chętnego do noszenia i od razu śmieci zrobiło się dużo więcej... :roll:

Z tą jakością jest problem niestety dobrze że niema problemu z butelkowaną wodą.
tusia98

Postprzez wolny » Wto Sie 14, 2018 3:30 pm

ekstra_Angelika napisał(a):Twardą;/ Niestety działa bardzo negatywnie na moją skórę. Wysusza i sprawia, że włosy wyglądają bardzo źle. Nie próbowałam jej pić, mam jakieś dziwne opory. Chociaż podobno w niektórych rejonach woda w kranie jest tak dobrej jakości, że można ją swobodnie pić.

U nas niestety to samo. Niby woda ze studni, ale czajnik trzeba odkamieniać raz w tygodniu. DO tego mojej żonie zaczęły strasznie włosy wypadać. Zbierała je garściami! Dlatego zdecydowała się pojechać na mezoterapię skóry głowy do Warszawy. Dzięki serii zabiegów ma teraz piękne, lśniące włosy jak dawniej. Na: https://www.loveskinclinic.pl/mezoterapia-iglowa/ możesz sobie poczytać więcej na temat mezoterapii skóry głowy w Warszawie
wolny

Postprzez Giraffex » Śro Sie 15, 2018 12:09 pm

Mieszkam na Dworcowej i czuć w wodzie starą rurę.
Giraffex

Poprzednia

Wróć do Dyskusje ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości