Pytanie o prezent

Ala11
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 15, 2018 8:25 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: Ala11 » sob gru 15, 2018 8:56 pm

Spa jets dobrym pomysłem o ile lubi takie rzeczy. a jak nie to najlepiej kosmetyki

lipka75
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 04, 2019 12:16 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: lipka75 » pn lis 04, 2019 12:41 pm

MartynaKozłowska pisze: śr lip 26, 2017 8:27 pm Ja też miałam ten problem z kupieniem prezentu mamie. Na szczęście tak się składa, że moi rodzice mają urodziny w podobnym terminie i postanowiłam kupić rodzicom oczyszczacz powietrza https://wentsystem.com/product-pol-324-Oczyszczacz-powietrza-Daikin-MC-70-L.html . Oni sami uważali, że ten wydatek jest zbędny, ale za każdym razem jak przychodziła wiosna, to oboje kichali i nie potrafili sobie poradzić z alergią. Taki prezent będzie doskonały także w okresie zimowym, kiedy poziom zanieczyszczenia powietrza jest naprawdę ogromny!
hmm fajny pomysł, tymbardziej, że temat smogu staje się coraz groźniejszy...

Gordon
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 07, 2019 10:31 am
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: Gordon » czw lis 07, 2019 10:32 am

Oczyszczacz to super pomysł, szczególnie w okresie zimy.
https://loveair.pl/ranking-oczyszczaczy

rsito91
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 20, 2019 12:22 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: rsito91 » śr lis 20, 2019 12:26 pm

drogie te wasze prezenty... uważam, że lepiej podarować komuś voucher zamiast urządzenia :)

arletaK85
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 27, 2019 11:13 am
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: arletaK85 » śr lis 27, 2019 11:19 am

prawda, vouchery są najlepszą opcją :)

mduda90
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 06, 2019 8:49 am
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: mduda90 » pt gru 06, 2019 9:09 am

Ja też miałam ten problem z kupieniem prezentu mamie. Na szczęście tak się składa, że moi rodzice mają urodziny w podobnym terminie i postanowiłam kupić rodzicom oczyszczacz powietrza SHARP KC D40EUW. Oni sami uważali, że ten wydatek jest zbędny, ale za każdym razem jak przychodziła wiosna, to oboje kichali i nie potrafili sobie poradzić z alergią. Taki prezent będzie doskonały także w okresie zimowym, kiedy poziom zanieczyszczenia powietrza jest naprawdę ogromny!

Gordon
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 07, 2019 10:31 am
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: Gordon » wt gru 17, 2019 1:15 pm

lipka75 pisze: pn lis 04, 2019 12:41 pm
MartynaKozłowska pisze: śr lip 26, 2017 8:27 pm Ja też miałam ten problem z kupieniem prezentu mamie. Na szczęście tak się składa, że moi rodzice mają urodziny w podobnym terminie i postanowiłam kupić rodzicom oczyszczacz powietrza https://wentsystem.com/product-pol-324-Oczyszczacz-powietrza-Daikin-MC-70-L.html . Oni sami uważali, że ten wydatek jest zbędny, ale za każdym razem jak przychodziła wiosna, to oboje kichali i nie potrafili sobie poradzić z alergią. Taki prezent będzie doskonały także w okresie zimowym, kiedy poziom zanieczyszczenia powietrza jest naprawdę ogromny!
hmm fajny pomysł, tymbardziej, że temat smogu staje się coraz groźniejszy...
Ja bym postawił na Xiaomi 8-)
https://loveair.pl/oczyszczacz/xiaomi-air-purifier-3h

zwinka055
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 12, 2020 3:41 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o prezent

Post autor: zwinka055 » ndz sty 12, 2020 4:11 pm

myślę, że wiele kobiet ucieszy się z torby czy mniejszej torebki :) w końcu gdzieś musimy przenosić swoje skarby :) możesz jeszcze dorzucić np. zaproszenie do spa, albo konkretnie na jakiś zabieg :) trochę odstresować się nie zaszkodzi :) ja swojej mamie wspólnie z siostrą kupowałam ekspres do kawy Philips LatteGo, super sprawa :)
Obrazek

Gregorynek
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 6:45 am
Kontakt:

incontri ragusa

Post autor: Gregorynek » ndz wrz 06, 2020 5:04 am

Hey, Thank You for this amazing and fruitful list of do-follow site list.These sites had helped me a lot in and the thing which i like the most is that you have given the sites which mostly have high PA which is very good to generate good backlinks.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość