Góry czy morze - dokąd na wakacje?

oliwka1
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 30, 2016 7:17 am
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: oliwka1 » pn maja 30, 2016 7:26 am

Morze, ale pod warunkiem, że nie ściskamy się na plaży jak sardynki, pośród ludzi z parawanami :)

Ameliaaa
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 28, 2016 8:17 am
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: Ameliaaa » czw lip 28, 2016 8:25 am

Zdecydowanie w górach wakacje będą bardziej aktywne. Większość atrakcji to szlaki górskie, góry oraz kolejki górskie. Nad morzem to obowiązkowo trzeba znaleźć bardzo dobry nocleg, zabrać parawan i dobrze wybrać miejsce pobytu. Kiedyś korzystalam z bazy i znalazłam fajny nocleg w Szklarskiej Porębie i ceny naprawdę nie są odstraszające :)
Polecam gorąco

WioletkaMN
Posty: 3
Rejestracja: sob lip 30, 2016 1:30 pm
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: WioletkaMN » sob lip 30, 2016 1:32 pm

Ja zdecydowanie wybieram góry. Uwielbiam widok z góry. Lepiej się myśli w drodze. Leżenie na plaży jest nudne.

eDom
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 05, 2016 4:21 am
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: eDom » czw lis 17, 2016 11:30 am

Jeśli chodzi o góry to idealne o każdej porze roku są właśnie nasze Karkonosze, morze o tej porze roku również ma kilka zalet, głównie pobyty zdrowotne mają sens jesienią bo można się nawdychać najwięcej jodu. :)

malwina
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 07, 2016 1:48 pm
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: malwina » sob gru 31, 2016 6:09 pm

Szczerze mówiąc ja najlepiej wypoczywam właśnie w Szklarskiej, dojazd mam idealny pociągiem PR, niedrogo i miło czasem odpocząć od siedzenia za kółkiem

monika12
Posty: 11
Rejestracja: czw lis 24, 2016 9:03 am
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: monika12 » czw kwie 27, 2017 9:59 am

Oczywiście, że góry! Właśnie wróciłam z krótkiego urlopu w Bieszczadach. Pełna energii i wypoczęta. A nocowałam w super hotelu Solny. Mają super pokoje i apartamenty - zresztą sami zobaczcie http://www.solny.com.pl/apartamenty.html?page=1 Ogólnie to jest to też bardzo fajna okolica. Spokojnie i czysto ;)

Kasiaczek/25
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 14, 2017 1:55 pm
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: Kasiaczek/25 » wt maja 09, 2017 10:26 am

jeśli o mnie chodzi to tylko i wyłącznie morze, a wynika to z tego że jestem zbyt wielkim leniuchem by się zmęczyć chodząc po górach, w tym roku Chorwacja -standardowo

wolf
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 15, 2017 12:28 pm
Lokalizacja: https://usuwaniesubitu.com
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: wolf » czw maja 18, 2017 11:35 am

standardowo? ja byłem tylko raz w grecji na jednej z wysp - zakhyntos i się zastanawiam co teraz, zawsze po kosztach chcę allinclusive wiec grecja i bułgaria wychodzą najlepiej bo wiadomo że turcja i egipt to nie spokojne miejsca.

kelwinn
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 18, 2017 1:56 pm
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: kelwinn » wt lip 18, 2017 1:59 pm

ja w tym roku wybieram sie nad wode i to nie byle jaką ;) W koncu spelaniam swoje marzenie i lece na Dominikane! <3 tak nawiasem, nie chce ktos wybrac sie z nami? z tego co wiem miejsca jeszcze są, a biuro jest sprawdzone :)

karol
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 27, 2017 12:23 pm
Kontakt:

Re: Góry czy morze - dokąd na wakacje?

Post autor: karol » czw sie 17, 2017 9:32 am

Albania jest coraz bardziej popularna, ale jesli mowimy o samej Polsce to w ostatnich latach jest więcej zawodu z pogodą niż przyjemności, więc ja polecam góry albo Mazury na przyklad!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 28 gości