Jakie buty najlepsze?

Wojtek22
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:34 pm
Kontakt:

Jakie buty najlepsze?

Post autor: Wojtek22 » wt lis 26, 2013 8:52 pm

No właśnie - w jakich butach czujecie się najlepiej, chodząc po górach? Jakieś tanie, czy może coś bardziej profesjonalnego. Sam ostatnio skłaniam się ku zakupowi solidnych butów do 500 złotych, żeby posłużyły kilka sezonów. Po przejrzeniu różnych ofert i przymierzeniu kilku modeli w sportowym, najbardziej skłaniam się chyba ku Batesom. Są solidne i wygodne. Zdaje się, że długo posłużą. A Wy jakie buty preferujecie? Macie jakieś ulubione?

lux-szklarska.pl
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 11, 2013 9:00 am
Lokalizacja: Szklarska Poręba
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: lux-szklarska.pl » czw lis 28, 2013 9:35 pm

Ja od długiego czasu używam Salomonów.

pozdrawiam
Tomek

szklany
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 02, 2013 11:49 am
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: szklany » pn gru 02, 2013 2:47 pm

Jak masz na zakup butów te kilka stów to bierz te http://www.skapiec.pl/site/cat/2560/comp/3374926
Solidne buty z membraną gore-tex.

Wojtek22
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:34 pm
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: Wojtek22 » czw gru 05, 2013 7:16 pm

Salomony? Nigdy wcześniej o tych butach nie słyszałem. Zależy mi na sprawdzonych opiniach. O Batesach słyszałem wiele dobrego, a widzę, że ceny wyglądają naprawdę podobnie. Więc w tym przypadku wolałbym się skłonić ku sprawdzonemu rozwiązaniu. No chyba, że uraczycie mnie jakąś fajną historią. Jestem otwarty na propozycje.

mariiko
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 28, 2014 8:34 pm
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: mariiko » pt sty 31, 2014 11:52 am

takie w ktorych bedzie wygodnie w kazdych sytuacjach :) no i oczywiscie muszza byc dobrze zrobione zeby sie zaraz nie zniszczyly /// firm jest duzo dobrych moim zdaniem, i w butach mozna chodzic nawet przez 5 lat i beda dobre

podroznik
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 04, 2014 11:09 pm
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: podroznik » śr lut 05, 2014 12:16 am

Polecam buty Scarpa z Gore-texem i z podeszwami Vibram. Są bardzo wygodne, Vibramy świetnie trzymają się skał. Używam ich od wielu lat (mam dwa modele - letni i zimowy; do zimowych przypinam raki, ale do letnich co najwyżej raczki, bo nie mają wymaganego wyprofilowania). I mimo intensywnego użytkowania buty trzymają się świetnie, a po wyczyszczeniu gumową szczoteczką i specjalnym preparatem wyglądają prawie jak nowe. Impregnuję je regularnie, zwłaszcza po chodzeniu po wysokiej trawie i buty nigdy mi nie przemokły. Noszę je w podwójnych skarpetkach (cieńsze + grubsze) zarówno zimą jak i latem, dzięki czemu buty nigdy mnie nie obtarły, nawet podczas kilkutygodniowych wędrówek. Uważam, że są rewelacyjne i myślę, że kolejne moje buty to też będą Scarpy.

Adasko80
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 26, 2014 9:33 am
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: Adasko80 » śr lut 26, 2014 11:30 am

Ja polecam Campusy. Może i firma dość niedoceniona, ale osobiście cudownie mi złużą od lat (już chyba 5 rok). Nie do zdarcia się okazały a sporo łazikuję

mkasiaz
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 27, 2014 3:36 pm
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: mkasiaz » czw lut 27, 2014 3:58 pm

campusy to bardzo dobra firma!!! :) ale moga byc rowniez nike itp:D zalezy kto jak dba o buty :p

szklany
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 02, 2013 11:49 am
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: szklany » wt mar 04, 2014 12:15 pm

Campusy nadają się ale co najwyżej na niedzielne krótkie wycieczki i do niczego, absolutnie niczego więcej.

nina_ky
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 04, 2014 12:26 pm
Kontakt:

Re: Jakie buty najlepsze?

Post autor: nina_ky » wt mar 11, 2014 4:42 pm

A mógłbyś/aś uargumentować swoją opinię?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 28 gości