Szanownych gości proszę o......

waldekwi
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 22, 2013 4:10 pm
Kontakt:

Re: Szanownych gości proszę o......

Post autor: waldekwi » wt sty 22, 2013 6:01 pm

popieram osobe wyzej! :)

mariasz12
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 07, 2013 3:26 pm
Kontakt:

Re: Szanownych gości proszę o......

Post autor: mariasz12 » czw lut 07, 2013 4:27 pm

cos o tym wiem... ale kurde !! reczniki i inne przybory higieniczne nei sa tak drogie zeby krasc z hoteli czy pensjonatow czy innych miejsc! no sorry ale kazdy powinien miec choc odrobine kultury!!!!

górska
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:16 pm
Kontakt:

Re: Szanownych gości proszę o......

Post autor: górska » wt mar 05, 2013 11:11 am

Zakładam, że te braki ujawniaja sie do piero po czasie, bo przeciez wpłaca sie w większości kaucje i z tego potracane sa ew szkody...to najbardziej sprawiedliwe w takich sytuacjach....ale żeby łyżeczki wynosić ?? boszsz :////

Fantastique4
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 22, 2014 2:10 pm
Kontakt:

Re: Szanownych gości proszę o......

Post autor: Fantastique4 » czw cze 26, 2014 4:29 pm

O rany, dopiero zaczynam przygodę z waszym forum, czytam ten wątek i też nie mogę uwierzyć w to, co ludzie robią... Poważnie? Mnie to osobiście śmieszy, taka cebulowatość, ale pewnie nie jest to śmieszne dla właścicieli pensjonatów :P

Malgos
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 20, 2014 7:09 am
Kontakt:

Re: Szanownych gości proszę o......

Post autor: Malgos » pt lip 25, 2014 7:54 am

Witam...
Czytając te wszyskie opisy i problemy właścicieli kurortów.... porostu brak słów na takich kuracjuszy...
Myśle że zapłata powina być regulowana najpużniej drugiego dnia przyjazdu... A przed wyjazdem - odaniem kluczy powino się sprawdzać w jakim stanie odaje kuracjiusz pokuj czy czegoś nie brakuje... Jeśli są jakieś braki i uszkodenia odrazu niech płacą a jak nie to wzywać policje na spisanie protokołu... może to ich trochę odstraszy... Za ręczniki proponuje pobieranie kałci a przy odaniu ręcznika zwrot... Spotkała się z tym w sanatorium i wtedy reczniki czy czajnik w pokoju nie gileły...Dziwi mie wynoszenie zastawy stołowej ciekawe jak by się czuli jak by to tak goście w ich domu wynosili to co im się by mogło przydać i podoba... Ciekawa jaka by wtedy była ich mina... A jesze jeno w dniu przyazdu prosze przectawić im regulamin i niech go przeczytają oraz podpiszą że się zgadzają na takie warunki i poniesieni kosztów wrazie jakiś szkody... Może i to ich trochę zmobilizuje by nie szkodzić... .Ludziska co nie którzy porostu nie mają skrupułów , nie mają wstydu , i nie powino się im na wszysko pozwalać bo będą czuli się niewini swych czynów ... Dlatego cza być dla takich porostu takim jak oni odaj mi to co moje bo inaczej zabiore ci to co twoje....Tacy własie psują reputacje polaką... i cza ich tempić ... to taka moja opinia.... pozdrawiam

amarenta
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 2:41 pm
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Szanownych gości proszę o......

Post autor: amarenta » wt wrz 16, 2014 5:00 pm

Czytam i oczom nie wierzę, jak ludziom nie wstyd...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 24 gości