roxsana

ada1957

roxsana

Post autor: ada1957 » czw lut 17, 2011 11:48 am

Witam wszystkich. Czasami czytam opinie gosci na forum i w ksiedze gosci. Czasem sie usmiechne a czasem zlosc mnie ogarnia.
Po przeczytaniu "niezadowolonych" opini o Roxsania nie moge sie powstrzymac od komentarza. Naturalnie obejzalam tez strone pensjonatu. Ludzie co wy oczekujecie za 85zl. od osoby? W takiej cenie to w takich warunkach tylko nocleg byc powinien. Pensjonat wyglada wspaniale, i mam nadzieje ze to nie tylko zasluga dobrego fotografa. Ten dom to bajka. A do tego wyzywienie 2 razy dziennie?
Czy wlascicielka jest malo upszejma nie moge ocenic -bo jej nie znam. Ale gdy czytam ze nie mozna sie z nia "dogadac" to cos mi to mowi. Nauralnie tez prowadze pensjonat, u mnie tez nie mozna sie "Dogadywac". Ceny sa jasne, wiadomo ile i za co gosc placi. Nie ma u mnie polowki parowki dla dziecka ale i ceny sa nieco wyzsze. Ale w moim pensjonacie goscie potrafia zamowic 8 sniadan dla grupy 12 osobowej. I to gosc potrafi zabrac wszystko do pokoju dla 4 pozostajacej bez sniadania. Sniadania sa obfite wiec goscie to wykorzystuja. Wiec mili goscie odwiedzajacy Szklarska Porebe, podchodcie do tych wszystkich komentarzy z lekkim przymruzeniem oka. Mysle, ze dla sympatycznych gosci to i uprzejmosc wlascicielki nie konczy sie w momencie zaplacenia rachunku. A swoja droga-czy jadac za granice zdarzylo Wam sie zaplacic za pobyt w dniu wyjazdu? Nigdzie tak nie ma-wiec dlaczego oczekujecie tago w Szklarskiej Porebie? Jadac za granice z jakiegos biura trzeba zaplacic miesiac wczesniej, nie ma mowy o zwrotach gdy gosc sie rozmysli, czy nagla chce skrocic pobyt! Dlaczego oczekujecie tego wszystkiego w Polsce?
Wszystkim zadowolonym i nie zadowolonym-milego urlopu, i samych milych wspomnien z pobytu w naszym miescie.

zażenowana

Re: roxsana

Post autor: zażenowana » czw lut 17, 2011 7:08 pm

Witam, ja tez uważam, że komentarz o Roxanie w księdze gości to przesada. Akurat mam kontakt z Gośćmi z Roxany i wiem, że obiekt może nie jest nowy ale bardzo ładny, wyżywienie jest tam przepyszne a właścicielka osobą przesympatyczną. Jeśli ktoś z gości ma naturę gbura i jeszcze mściwego gbura, który jest wkurzony że musiał parę złotych wydać na dzieciaki bo nadeszły te"cholerne" ferie to najlepiej anonimowo wyżyć się na właścicielach pensjonatu.

ella

Re: roxsana

Post autor: ella » czw lut 17, 2011 8:20 pm

Zgadzam się powyższymi wypowiedziami dwóch pań. Wystarczy ,że klientowi odmówi się jakieś drobnostki, i zaraz obsmaruje taki pensjonat i właściciela na tutejszym forum.Najprościej komuś anonimowo nawtykac na forum.Jest to zwykłe tchórzostwo -wstyd ,,niezadowoleni". Nie podobało się - nie wracajcie w to samo miejsce. Myślę ,żeby nie komentowac takich wyssanych z palca wpisów. A ja pozdrawiam tylko zadowolonych i rozsądnych turystów.

czytający

Re: roxsana

Post autor: czytający » pt lut 18, 2011 7:27 pm

Wszystko co napisali (ły) osoby na temat gości to smutna prawda, ale prawdziwa ! Życie jeszcze nie jeden scenariusz napisze...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości