Strona 1 z 1

Bezpieczeństwo na stokach

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 6:25 pm
przez ka304be
Witam wszystkich.
Na podstawie mojego pobytu w Szklarskiej Porębie mogę powiedzieć, że przygotowanie tras zjazdowych jest beznadziejne. Jak wyglądają trasy narciarskie proszę udać się do Rokytnicy lub Harrachova. Szerokie trasy zjazdowe, bezpieczne, przygotowane dla narciarzy /bez lodu/. Polecam.

Re: Bezpieczeństwo na stokach

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:30 pm
przez Gość
Inwestycja w wyciąg narciarski nie oznacza totalnej przemiany w super kompleks narciarski , trzeba zmian kadr i zarządzania !Inaczej to będzie dalej głęboka komuna , czyli aby odbębnić swoje osiem godzin , lub inaczej - czy się stoi , czy się leży ...
Smolenia tu trzeba z jego Pershingiem!!!

Re: Bezpieczeństwo na stokach

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 11:31 am
przez smutny
Czy oni naśnieżają swoje stoki czy też zdają się na nature. Zima jest jaka jest wszędzie w kraju i zagranicą armaty chądzą aż milo a tu co, wody nie ma czy armatek. A i jeszcze jedno czy faktycznie jest noy łącznik rozwidlenia loli i śnieżynki z halą szrenicką tak jak na nowej mapce skiareny?

Re: Bezpieczeństwo na stokach

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 6:31 pm
przez ewelina546
To fajnie, że za granicą mają tak fajnie przygotowane stoki. Ale trzeba pamiętać, że mimo wszystko należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Jeśli ktoś wyjeżdża kilka razy w roku to fajną opcją jest polisa Bezpieczny Powrót. Działa prawie na całym świecie, a koszt niewielki - za rok 252 zł. Ma bardzo szeroki zakres ochrony - także jeśli chodzi o uprawianie sportów typu narciarstwo czy snowboarding. Chroni nawet tych, którzy nie lubią standardowych rozwiązań i jeżdżą poza wyznaczonymi trasami ;) Koszt leczenia za granicą może być spory więc taka polisa to dobra opcja.

Re: Bezpieczeństwo na stokach

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 9:29 am
przez karol
Czy przygotowanie tras zalezy tak bardzo od miejscowosci? Generalnie tak, choć wszedzie znajdziemy troche lepiej i troche gorzej przygotowane trasy, trzeba troche poszukać ;P