sylwester 2010/11

ja

Re: sylwester 2010/11

Post autor: ja » pt paź 15, 2010 8:11 pm

Według mnie pani "aga" ma rację, tu nie ma nic do kombinowania, jeśli u niej koszt noclegu z posiłkami to 80zł, to jeśli pod wyciągiem to samo kosztuje 120zł , to jest 50% drożej 80zł X50%=40zł +80zł=120zł. Jak te pensjonaty prowadzicie, jesli macie problem z liczeniem? Stąd pewnie sobie takie ceny wyliczyliście z kosmosu, a jak teraz ruszy nowy wyciąg na Szrenicę, to pewnie z 200zł schodzić nie będziecie.
A ten tam kolejny "hahhha" przesadzający niech nie wymyśla, że turyści na uwięzi są bo śnieg spadł, na wyciąg nie dojadą, albo nie wiadomo gdzie jeszcze. To sobie do Czech pojadą, droga prosta i po płaskim. Najgorsze jest to w tych gestorach spod wyciągu, ze oni myślą, że się wokół nich Szklarska i cała turystyka kręci. A po co to niby człowieku w zimie na miasto wychodzić, spacery sobie urządzać? Większośc pensjonatów ma swoje bary, wyżywienie na miejscu, jakieś rozrywki- co innego jest na mieście do zaoferowania?
A ci turyści spod wyciągu to do miasta tak blisko mają, co? Na pocztę do centrum miasta z ładne 1,5 kilometra trzeba iść, to taki spacerek zimowy? A jakby sobie na Szklarkę zimową porą chcieli pójść zdjęcia zrobić, to co zawieziesz ich swoim prywatnym autem te 4 kilometry? Przecież może im się kasa na narty skończyć nie to co będą pod tym wyciągiem robić, oglądać jak chodzi? Wszystko działa w dwie strony, nie każdy preferuje taki typ odpoczynku, ale "wyciąg" oczywiście o tym nigdy nie słyszał. Nie żyjemy w czasach średniowiecza, teraz się można wszędzie dostać bez problemu, dla tych co nie słyszeli, to też kursują busy między dzielnicami, jest pks, kolej izerska, taksówki, więc nie wymyślajcie, nie wprowadzajcie turystów w błąd, nie straszcie nie wiadomo czym.
Z parkingami pod pensjonatami przy wyciągu dobrze wiemy,że jest problem, tam gdzie wszyscy mają za darmo, "wyciąg" kasuje dyszkę dziennie za auto i jeszcze musisz sąsiada z pokoju prosić, żeby ci odjechał autem, bo nie wyjedziesz.Dyszkę więc trzeba znów do kosztów pokoju dopisać , wiec się znów robi drożej...
Może sobie tam i standard pokoi wypieściliście, oczywiście nie wszyscy, bo się słyszy na przykład jak na ogrzewaniu oszczędzacie i ludzie w zimnych pokojach siedzą, z resztą myślę, ze każdy jakby taką cenę kasował to by standard miał, ale co z tego, ze macie, kiedy po tym nawet co tu wypisujecie, podejścia do klienta żadnego nie macie, bo nie musicie mieć. Zawsze znjadzie się taki, co będzie chciał mieszkać pod wyciągiem, bo ma blisko, więc ludzie nie wybierają Was, bo jesteście dobrzy i świadczycie usługi na wysokim poziomie, tylko ze względu na usytuowanie, wzgledną wygodę. Musi być to frustrujące. I to jest ta różnica, ci z innych części miasta rzeczywiście o tego klienta muszą zabiegac przy niższych cenach oferować więcej, a podatki i koszty wszędzie takie same.

hahaha

Re: sylwester 2010/11

Post autor: hahaha » sob paź 16, 2010 12:06 pm

U Pani Agi sam nocleg -80zł i na to ludzie się łapią !Dalej już jakby pod górkę.
Do kosztów noclegu trzeba doliczyć 40zł wyżywienie tak Pani Aga sobie liczy !.My podajemy od razu koszt całkowity 120 zł/os -w cenie śniadanie+obiadokolacja !
I O to tutaj szło !
Jak możesz wybrać 120zł koszt pobytu w pensjonacie oddalonym 1200m i więcej od wyciągu na Szrenicę i za taką samą cenę pod samym wyciągiem to co wybierzesz ?
Druga sprawa to nie słyszałam ,żeby ktoś marzł w pensjonatach pod wyciągiem.Napisz gdzie tak marzłeś i nie oczerniaj !
Gdybyś przejrzał całe forum od pierwszego wpisu do ostatniego,gdybyś włożył trochę wysiłku i to samo zrobił z księgą gości to przekonał byś się,że o pensjonatach pod wyciągiem właściwie oprócz 2-3 nie ma żadnych negatywnych wpisów !Tu się klienta szanuje !

aga

Re: sylwester 2010/11

Post autor: aga » sob paź 16, 2010 3:26 pm

Przecież nie napisałam, że to cena bez wyżywienia. Napisałam, że pod wyciągiem 50% drożej. Wiem , że cena pod wyciągiem 120 obejmuje wyżywienie. Jeśli w moją cenę nie wliczone byłyby posiłki, to bym tego nie pisała. "hahaha" pisał, że wszyscy się bardzo uśmiali. Pytam , z czego ? Z tego ,że nic nie zrozumiałeś? Widać z Twoich wypowiedzi, że jesteś bardzo drażliwy. Bronisz swoich racji jak niepodległości ,a wszyscy w Szklarskiej wiedzą ,że pod wyciągiem jest sporo drożej.Takie są fakty ,a temu zaprzeczać nie sposób, więc po co ta agresja w Twoich wypowiedziach? Pewnie po nieudanym letnim sezonie. Nie jest tajemnicą, że gestorom pod wyciągiem lato nie poszło dobrze. Jednak turyści wybierali miejsca mniej zatłoczone, z ładnymi widokami , z miejscem nie tylko na ciasnego grilla . Dzwoniąc, szczególnie starali się znaleźć ciszę i spokój, a okolica ul. Turystycznej temu nie sprzyja.

hahaha

Re: sylwester 2010/11

Post autor: hahaha » ndz paź 17, 2010 10:54 am

[quote="aga"]Przecież nie napisałam, że to cena bez wyżywienia. Napisałam, że pod wyciągiem 50% drożej. Wiem , że cena pod wyciągiem 120 obejmuje wyżywienie. Jeśli w moją cenę nie wliczone byłyby posiłki, to bym tego nie pisała. "hahaha" pisał, że wszyscy się bardzo uśmiali. Pytam , z czego ? Z tego ,że nic nie zrozumiałeś? Widać z Twoich wypowiedzi, że jesteś bardzo drażliwy. Bronisz swoich racji jak niepodległości ,a wszyscy w Szklarskiej wiedzą ,że pod wyciągiem jest sporo drożej.Takie są fakty ,a temu zaprzeczać nie sposób, więc po co ta agresja w Twoich wypowiedziach? Pewnie po nieudanym letnim sezonie. Nie jest tajemnicą, że gestorom pod wyciągiem lato nie poszło dobrze. Jednak turyści wybierali miejsca mniej zatłoczone, z ładnymi widokami , z miejscem nie tylko na ciasnego grilla . Dzwoniąc, szczególnie starali się znaleźć ciszę i spokój, a okolica ul. Turystycznej temu nie sprzyja.[/quote]

To nie ja się uśmiałem z tego co Pani napisała.Ja swoich racji nie bronię ,starałem się tylko przedstawić rzeczywisty obraz -który Pani malowała w swoim świetle i na swoją modłę.Nie ja zacząłem pisać o tym jakim to nie porozumieniem jest wynajmowanie pokoi pod wyciągiem-można taniej/?/wynająć gdzieś dalej i dużo dalej.Nie negowałem tego.Nie ja jestem agresywny tylko Pani;
"Pewnie po nieudanym letnim sezonie. Nie jest tajemnicą, że gestorom pod wyciągiem lato nie poszło dobrze. Jednak turyści wybierali miejsca mniej zatłoczone, z ładnymi widokami , z miejscem nie tylko na ciasnego grilla . Dzwoniąc, szczególnie starali się znaleźć ciszę i spokój, a okolica ul. Turystycznej temu nie sprzyja.[/quote]"
Reasumując ;Proszę sie o nas nie martwić,z torbami nie poszliśmy i nie musimy na stronach forum zachwalać-tak jak to Pani robi swoich pensjonatów/ w bardzo tak sie Pani wydaje zawoalowanej formie .

ja

Re: sylwester 2010/11

Post autor: ja » ndz paź 17, 2010 7:12 pm

no to ciekawa jestem jaki pensjonat Pani "aga" zachwala w takiej formie według Pana, bo ja nie mam pojęcia o jaki chodzi?

dora

Re: sylwester 2010/11

Post autor: dora » pn paź 18, 2010 8:35 pm

Ludzie niech każdy się stara i niech wszystkie obiekty będą super, wtedy każdy gość będzie zadowolony i poleci Szklarską Porębę innym.
Wstydzę się jak czytam waszą kłutnię, kto za ile ,niech każdy pilnuje swojego nosa i biznesu.
Kto przyjedzie jak przeczyta te bzdety.
Robicie sobie i ninym antyreklamę.
MYŚLEĆ LUDZIE

ort.

Re: sylwester 2010/11

Post autor: ort. » śr paź 20, 2010 10:41 am

[quote="dora"]Ludzie niech każdy się stara i niech wszystkie obiekty będą super, wtedy każdy gość będzie zadowolony i poleci Szklarską Porębę innym.
Wstydzę się jak czytam waszą kłutnię, kto za ile ,niech każdy pilnuje swojego nosa i biznesu.
Kto przyjedzie jak przeczyta te bzdety.
Robicie sobie i ninym antyreklamę.
MYŚLEĆ LUDZIE[/quote]
Wstydż to Ty się za błędy ort. !!!

Karol

Re: sylwester 2010/11

Post autor: Karol » pn paź 25, 2010 1:08 pm

[quote="ort."][quote="dora"]Ludzie niech każdy się stara i niech wszystkie obiekty będą super, wtedy każdy gość będzie zadowolony i poleci Szklarską Porębę innym.
Wstydzę się jak czytam waszą kłutnię, kto za ile ,niech każdy pilnuje swojego nosa i biznesu.
Kto przyjedzie jak przeczyta te bzdety.
Robicie sobie i ninym antyreklamę.
MYŚLEĆ LUDZIE[/quote]
Wstydż to Ty się za błędy ort. !!![/quote]

Błędy może i ma , ale pisze z sensem.Po co ta kłótnia ? Ja już mam zarezerwowany nocleg na sylwestra w Szklarskiej Porębie , ale ktoś kto się jeszcze zastanawia czy przyjechać do Szklarskiej na sylwestra po przeczytaniu takich nie za bardzo kulturalnych wypowiedzi może wybrać inną miejscowość.

Pozdrawiam serdecznie :)

Agata

Re: sylwester 2010/11

Post autor: Agata » pt paź 29, 2010 11:30 am

[quote="abu"]witam, łatwiej byłoby nam gestorom przygotować ofertę sylwestrowa, gdyby nas potencjalni klienci napisali tutaj czego sobie życzą, jakie maja wymagania a w tym roku? Jak chcielibyście Państwo spędzić tegorocznego sylwestra, na ile nocy się wybieracie, czy oferta ma być z zabawą/balem czy bez, do jakiej kwoty, możne jakieś inne atrakcje byłby mile widziane przez Was? proszę o opinie, pozdrawiam, dziękuję za wyrażone zdania[/quote]
Witam wszystkich serdecznie.
Ja jadę pierwszy raz do Szklarskiej Poręby akurat na Sylwestra.Słyszałam , ze są one organizowane także na stoku? Musi być bardzo interesujące.Kto ma jakie doświadczenia :0) Podzielcie sie swoimi przeżyciami :0)

jola miejscowa

Re: sylwester 2010/11

Post autor: jola miejscowa » pt paź 29, 2010 5:52 pm

Sylwester pod Puchatkiem to strzelanie ogni.Super wrażenie.Niezpomniane.Każdy przynosi swoje petardy i do roboty.Tańców raczej brak.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości