Pomysł na prezent

Radasta
Kontakt:

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Radasta » pt wrz 22, 2017 5:23 pm

LauraKK pisze:Może coś z innej beczki ? Ja swojemu chrześniakowi lat 14 zamówiłam projektantkę z firmy intellio.pl i urządziłą mu pokój na cacy! Chłopak za każdym razem co mnie widzi dziękuję mi za prezent, tylko utwierdza mnie to w fakcie że był to strzał w dziesiątkę.Nie przepadam za oklepanymi prezentami, wole coś innego :D
Ona projektowała, ale rozumiem, że za wyposażenie i materiały do remontu też płaciłaś ty, nie rodzice ;) Bo jeśli nie, to oni chyba nie byli tacy wdzięczni ;)

zwinka055
Kontakt:

Post autor: zwinka055 » ndz sty 12, 2020 4:15 pm

ja kupowałam chłopakowi smartwatcha Samsung Galaxy Watch SM-R800, moim zdaniem dla faceta to super gadżet :) szczególnie, jeśli kuzyn jest fanem sportu, a przy okazji chce mieć dostęp do niektórych funkcji w telefonie :)
Obrazek

ludus20
Kontakt:

Post autor: ludus20 » pt lut 07, 2020 11:54 am

Jeśli mowa o prezentach to polecam sklep online carpentry.shop. Na temat tego sklepu online piszą w artykule: https://www.kreatywna.pl/spoleczenstwo/jaki-prezent-na-walentynki-sprawdz-prezent-dla-zakochanych. Nietuzinkowe i oryginalne spersonalizowane prezenty ucieszą każdego. Kupiłem sobie album na zdjęcia i nie żałuję. Warto wybrać któryś z podarków i ofiarować choćby z okazji zbliżających się Walentynek.

mortadelka
Kontakt:

Post autor: mortadelka » wt lut 25, 2020 1:35 pm

Tacie na 60te urodziny kupiłam laptopa poleasingowego, bo jego stary komputer prawie wcale już nie chodziło ;) Prezent trafiony, cena niska.
https://kompik24.pl

goferatago
Kontakt:

Post autor: goferatago » wt mar 10, 2020 12:57 pm

ja kupiłem fajny prezencik dla swojej dziewczyny w pepko
tanio i ona była zadowolona

ODPOWIEDZ